Hakkımızda

1999 yılında kurulan Özdemir Şirketler Grubu, başarılı geçmişiyle bölgenin önde gelen grupları arasında yer almakta ve bulunduğu sektörlerde lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

ÖZDEMİR ŞİRKETLER GRUBU olarak faaliyetlerimiz ÖZDEMİR GRUP YAPI adı altında inşaat, inşaat taahhüt, inşaat malzemesi; KÖRFEZ ÖZDEMİR MAĞAZALARI adı altında da parekende mağazacılık, ÖZDEMİR GRUP OTOMOTİV olarak ikinci el araç sektöründe hizmetleri sürdürmektedir. Kurumsal başarımızın temel öğeleri iş dallarındaki ciddiyet, insan, çevre ve kurumlara saygı, araştırma, geliştirme, güvenilirlik, nitelikli personel ayrıca vermiş olduğumuz hizmetlerin eksiksiz ve dürüst olması, körfez halkına olan güvenimiz ile olan açık hesap sistemi ile taksit imkanı sağlamış olmamızdan kaynaklanmaktadır.

KÖRFEZ ÖZDEMİR MAĞAZALARI, EDREMİT’in altı değişik noktasında bulunan yaklaşık 8.000 m²lik alanda; giyim, ayakkabı, mobilya, beyaz eşya, elektronik, ev tekstili, züccaciye ve motor ürün gruplarındaki en seçkin markalarla bölgeye hizmet vermektedir. Bölgede açılan her mağaza, bölgeye hem kazanç hemde iş imkanı sağlayabilmesi amacı ile açılır.

VC0S93AA

ÖZDEMİR GRUP YAPI inşaat, taahhüt ve inşaat malzemesi sektörünün güvenilir isimlerindendir ve sektörünün en hızlı büyüyen firmaları arasında yer almaktadır.

ÖZDEMİR GRUP OTOMOTİV ikinci el otomotiv dünyasının bölgemizdeki en genç üyesi olarak, yenilikçilikle kurumsallığı bir arada bulmak isteyen müşterilere en iyi bileşimi Özdemir Şirketler Grubu güvencesiyle sunmak amacıyla deneyimli bir ekip tarafından 2015 yılının sonunda hizmete girdi

Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen Özdemir GRUP YAPI ilgiyle takip edilen projelerinin yanı sıra, hedeflediği yeni projeler için de çalışmalarına yılmadan devam etmektedir.

ÖZDEMİR ŞİRKETLER GRUBU’nun dünden yarına uzanan başarısı; yenilikçi, esnek, müşterilerine ve şirketine bağlı, ekip çalışmasına odaklanmış kadroların çabalarına dayanmaktadır. Çalışanların şirketimizin bilgi ve birikimlerini kullanma konusunda istekli ve duyarlı davranmaları, fikirlerini gerçeğe dönüştürme arzuları, grubun geleceğe güvenle bakmasını sağlamaktadır. Zorlu rekabet koşulları içerisinde bizler halen, gerçek sermayenin insan kaynağı olduğuna inanırız.

Kuruluşumuzun ilk gününden bu güne, kazançlarımızdan ödün verdik fakat iş ahlakımızdan ve prensiplerimizden asla ödün vermedik. Seçkin yönetim kadromuzla, şirketlerimizi ve yatırımlarımızı sürekli geliştirmek, yenilemek, dinamik yapımızı maksimum kullanarak grup şirketlerimize yenilerini eklemek hedefimizdir.

Ana Menü